Відкриті матеріали

Курс «Заможні Українці»

Допоможи країні - стань багатим!

 

Кількість уроків: 51 шт.
Тривалість: 2-3 міс.
Вартість: від 1 грн.

Перейти до матеріалів (якщо оплата зроблена)

Я впевнений, кожен з вас вже відчув на собі наслідки війни та падіння економіки.

Разом з війною, в життя кожного українця, прийшли важкі випробування у фінансовій сфері

 • Знецінення гривні
 • Зростання курсу долара
 • Подорожчання всіх товарів та послуг
 • Падіння купівельної спроможності

Не хочу бути песимістом та пророкувати біди, але, особисто у мене, є відчуття, що далі буде ще більш глибока криза в економіці, відповідно - погіршення матеріального стану українців …

Якщо все залишити так, як є - ситуація з грошима, у більшості українців, стане зовсім сумною

Ви можете відпустити все на самотік, сподіваючись, що все налагодиться, можете й далі продовжувати себе тішити думками про те, що хтось для вас щось зробить, покращить, змінить… очікуючи, що наступний рік буде краще, ніж попередній.

Можете й далі продовжути мріяти і вірити в краще майбутнє…

Але, я впевнений, десь в глибині себе, ви розумієте, що така позиція не призведе ні до чого доброго…

Отже, потрібно щось змінювати, щось робити, пробувати щось нове.

Так, просто сказати (чи подумати), що потрібно щось змінювати, але так не просто це робити, згодні?

Тим більше в такий складний та важкий час.

Коли немає впевненості в завтрашньому дні, коли не знаєш, що буде завтра, коли майбутнє, ніби затягнуте туманом - не видно ніяких чітких форм, нічого не ясно, все, як у пітьмі.

Я пропоную вам не залишатись сам на сам з цією проблемою, а скористатись моєю допомогою!

 

Я маю дієвий механізм, який допоможе вам змінитися та здійснить неймовірне та потужне перетворення всього вашого життя.

Я готовий взяти вас з руку і провести крок за кроком, по перевіреному шляху, до вашого фінансового успіху та достатку.

Мета Курсу - допомогти вам вийти на той рівень доходів, який ви бажаєте мати, вийти новий, неймовірний рівень якості вашого життя, про що ви тільки мріяли, завдяки детальному, глибокому та покроковому пропрацюванню усіх аспектів вашої фінансової сфери.

Ваша велика подорож, що захоплює, почнеться з першого заняття, коли ми створимо ваш потужний заряд мотивації для того, що в найближчі кілька місяців у вас з’явилась можливість збільшити ваш дохід вдвічі, втричі чи, навіть, в десять разів!

Ви отримаєте для цього всі необхідні, досконалі, найбільш ефективні інструменти, які допомогли мені та моїм студентам збільшити свій дохід в кілька разів.

Перевірена система, яку ви отримаєте в Курсі, дозволить вам активувати приховані резерви мозку та створити неймовірні результати у вашому житті.

Тільки уявіть, що всього за кілька місяців ви можете збільшити ваш дохід у 2,3, 5 чи 10 разів, як це відбувалося у мене чи учасників цього Курсу!

Чому цей Курс ефективний?

 

Поки люди шукають «магічні техніки», «100% робочі теми, типу форексу, NFT чи крипти», «чарівні таблетки», кнопку «бабло» - в очікуванні, що гроші почнуть сипатися, як манна з неба, ми з вами будемо рухатися сходинка за сходинкою, наверх по фінансових рівнях, фокусуючись на тому, що насправді важливо та дає приголомшливі результати.

Секрет в системі - коли всі ключові елементи, як частинки пазла, складаються в цілісну картину, відкриваючи ясне бачення шляху, яким ви йдете крок за кроком до своєї фінансової свободи.

Більшість людей витрачають роки, для досягнення цієї мети, у вас з’явиться можливість зробити це максимально швидко та ефективно.

Сила системи в тому, що ми залучаємо всі необхідні її складові для швидкого та стабільного фінансового зростання

 1. Ви заряджені мотивацією
 2. Ви точно знаєте, чого ви прагнете та йдете до цього
 3. Ви господар свого життя та будуєте його за власним сценарієм
 4. Ваше нове ефективне мислення допомагає вам побачити та реалізувати нові ідеї та можливості заробити стільки грошей, скільки вам потрібно
 5. Ви вільні від страхів, які стримують та переконань, які обмежують
 6. Ви вміло керуєте власними фінансами та відчуваєте стабільність і впевненість у своєму майбутньому

Тільки системний підхід дозволить вам збільшити ваш дохід в декілька разів та вийти на новий фінансовий рівень

Курс точно буде ефективним для вас, якщо ви:

 • Втратили роботу й намагаєтесь знайти нову
 • Втратили клієнтів й свою справу
 • Змушені були залишити свій дім та переїхали в середині країни чи за кордон
 • Або ви тільки шукаєте спосіб заробляти гроші

Курс створений таким чином, що підходить для людей різних професій та віку, з різною фінансовою ситуацією, адже кожен буде отримувати знання та практики конкретно для своєї ситуації. Кожен отримає результат, якщо готовий змінюватись та діяти для цього.

Що буде в курсі «Заможні Українці»

 

Ключові теми, детальний розбір яких неодмінно виведе вас на новий рівень доходів.

1. Мотивація. Ви отримаєте простий, але дієвий інструмент, який залишиться з вами назавжди та допоможе в будь-який момент отримати потужний заряд мотивації, виявити ключові мотиви, які «включаю» особисто вас рухатися вперед, щоб досягти стрімкого зростання вашого доходу.

2. Фінансовий план. Ви навчитеся ставити фінансові цілі, які реалізуються самі. Ви взнаєте, чому виникає «стеля» в доходах та як легко її долати. Ми налаштуємо ваш мозок на реалізацію ваших цілей, опираючись на ваші потреби та можливості. Завдяки чому ви швидко почнете отримувати значно більше грошей.

3. Повернення влади над своїм життям у власні руки. Практичні підходи, які дозволять вам прибрати з вашого життя всі зовнішні перепони, котрі заважають отримати бажані результати.

4. Ваша карта реальності. Курс допоможе вам, в найближчі місяці, втілити в життя чіткий образ вашого ідеального життя, який ми пропрацюємо до дрібниць. Ви налаштуєте свій внутрішній навігатор і почнете рухатись в потрібному напрямку. На цьому етапі ваше життя розділиться на «ДО» і «ПІСЛЯ»

5. «Прочищення мізків» :) Ви позбудетесь міфів щодо грошей та звільнитеся від уявлень, які не відповідають дійсності й заважають вам досягати бажаного. Ви отримаєте фундаментальне розуміння ключових механізмів того, як працює фінансова сфера.
«Що таке гроші?», «Звідки вони беруться?», «Як ставитесь до грошей?», «Які існують грошові рівні й на якому знаходитесь ви?» - далеко не повний перелік питань, відповіді на які ви отримаєте.

Ви переналаштуєте свою свідомість, зміните своє світосприйняття в темі грошей, заробітку, багатства та достатку. Почнете бачити довкола себе безліч можливостей, як отримувати в кілька разів більше грошей.

Ми з вами виконаємо набір простих, але дієвих грошових практик, які день за днем будуть покращувати вашу ситуацію з грошима.

7. Переналаштування нейронних зв’язків. Ця тема змінить ваші уявлення про власне сприйняття реальності й дасть вам інструменти для змінити власних переконань та вірувань. Якщо ви коли-небудь пробували практикувати афірмації, візуалізації, медитації — те, що ви отримаєте при дослідженні цієї теми, вразить вас своєю потужністю та ефективністю, та водночас легкістю та простотою в застосуванні.

Ви отримаєте найбільш вичерпну інструкцію з формування та «перепрошивки» програм мозку - таку, про яку ви не отримували ніде інде!

Ви почнете практикувати мегапотужну технологію ПРОЗРІННЯ, яка м’яко та без опору вбудує у ваш мозок нові ефективні програми, дієвість якої ви зможете оцінити в грошовому еквіваленті вже в найближчий місяць

8. Підкорення свого страху. Ви знайдете свої головні страхи, які заважають вам отримувати бажане. «Раптом не вийде?!», «А якщо я залишусь без грошей?!», «А якщо, коли я стану багатим то, ….» - ці та інші страхи зникнуть назавжди після практик, які ви виконаєте.

9. Ви - мільйонер! Цей модуль дасть вам розуміння за якими принципами живуть багаті люди, чим керуються, коли приймають важливі рішення. Ми створимо ваш особистий образ та стан заможного українця, вбудуємо його на рівні відчуттів вашого тіла.

Ви станете набагато ближче до тих багатих людей, котрі близькі вам по духу, і вони будуть просувати вас до вашого бажаного життя, самі не відаючи про це.

10. Грошовий стрибок. Ви отримаєте формулу поступового та стабільного зростання, завдяки якій ви будете підійматись сходинка за сходинкою по фінансових рівнях, з кожним разом відчуваючи себе більш заможною людиною. Ви будете бачити тому реальні підтвердження у вигляді матеріальних змін у вашому житті. Практики, які ви виконаєте тут, викриють та викорінять злиденність у найвіддаленіших куточках вашої підсвідомості, про які ви, навіть, не здогадувались.

11. Фінансова система. Ми розробимо персональну фінансову стратегію, яка ідеально підходить особисто вам. Ви отримаєте всю фундаментальну базу знань про особисті фінанси та керування ними. Ви взнаєте про досконалу систему моніторингу, котра дозволить вам тримати під контролем свої фінанси, витрачаючи на це 1 хвилину в день.

12. Навички багатих людей. Унікальні знання, які отримав від своїх наставників, про повсякденні дії, прості у своїй формі та легкі для щоденної практики, використання яких формує звички, котрі роблять вас заможними, день за днем

13. Борги та кредити. Ви відкриєте для себе розуміння глибинних механізмів, які лежать в основі боргових зобов’язань і того, як вони блокують ваш достаток та руйнують відносини з близькими людьми. Ви отримаєте, перевірену на власному досвіді, покрокову інструкцію по виходу з боргової ями

14. Багате оточення. Ви отримаєте підказки відносно створення оточення, яке підтримує та надихає, свого нового, багатого, кола спілкування. Викриєте власні страхи відносно думок та оцінок оточення, взнаєте нейробіологічні основи цих страхів та способів їхнього знешкодження.

15. Кризи, спади та відкати. Вражаюче завершення першого рівня навчання, якого ви не знайдете в жодному навчальному курсі. Ви отримаєте покрокову інструкцію, використовуючи яку ви продовжите своє потужне прискорення в швидкості зростання в доходах, заробляючи з кожним наступним місяцем все більше та більше.

Це далеко не повний перелік того, що буде в курсі. Залишимо місце для вашого здивування та перевершення ваших очікувань.

Чому я маю право ділитися власним досвідом

 

Мене звати Сергій Бугаєнко. Я автор, ментор та наставник в проєкті «Заможні Українці»

Підприємець з 17-річним стажем, дослідник природи людини - автор 2-х методів саморегуляції роботи організму, письменник - автор 3-х книжок, люблячий чоловік, батько 2-х дітей.

Лікар, тренер по системі Норбекова з 2003 року, трансформаційний коуч.

Засновник та керівник «Клубу Відмінного Зору», Школи коучінгу по методу «Карти успіху», Школи Внутрішнього Менеджменту

Я можу ділитися своїм досвідом лише тому, що реалізував той спосіб життя, про який мріяв, коли тільки починав свій шлях.

Наразі ми живемо за містом у власному будинку, в який ми переїхали нещодавно і про який ми мріяли.

Я займаюсь тим, що мені подобається - люблю свою дружину, працюю біля будинку, допомагаю мамі, працюю з клієнтами, пишу книжки, створюю навчальні програми, беру участь в конференціях та семінарах, навчаюсь, заробляю гроші, доначу на ЗСУ, волонтерю, допомагаю тим, хто потребує, мандрую, відпочиваю та приділяю час тому, що вважаю важливим та цінним.

Роблю все це, не тому, що ТАК ТРЕБА, чи так ХТОСЬ ХОЧЕ, чи тому, що я КОМУСЬ ВИНЕН, чи тому, що ТАК ПРАВИЛЬНО і так схвалять люди :)

Роблю це, тому що - ТАК ХОЧУ Я!

 

Для мене це показник моєї свободи й це, для мене, одна з найбільших цінностей

 

До речі, про цінності ми також будемо говорити в курсі й будемо вчитись вибудовувати своє життя саме на них, бо тільки в такому випадку, ви можете отримати життя та доходи, про які ви мрієте.

Вважаю, що цієї інформації про мене достатньо. В самому Курсі у нас буде час познайомитись та поспілкуватися ще ближче.

Мені не цікаво розказувати про себе, набагато цікавіше - взнавати та довідуватись більше про вас!

Тому що, саме ваші успіхи та результати - моїх клієнтів, учнів та студентів роблять мене, по-справжньому, щасливим та багатим!

В чому відмінність Курсу «Заможні Українці» від інших продуктів цієї тематики.

 

 • Складні питання пояснені простою мовою, легкою для розуміння навіть тим, хто ніколи не займався саморозвитком.
 • Акцент зроблений на персональному пропрацюванні ситуацій кожного учасника - ваших ситуацій - з можливістю отримати підтримку тренера.
 • Цей курс має 100% результативність - це значить, що кожен учасник отримає результат у вигляді збільшення доходу. Звичайно, ситуація у кожного різна, як рівень амбіцій та результат
 • В Курсі відсутня містика та езотерика - все побудовано на нейрофізіології та принципах роботи мозку. Особлива цінність курсу полягає в тому, що проходячи його одного разу, ви створюєте корисні нейронні зв'язки та формуєте навички позитивного перетворення, що дозволить вам, надалі, створити позитивні зміни в будь-якій іншій сфері власного життя - стосунки, фізичне та емоційне здоров’я тощо.

Який результат ви отримаєте:

 

Деякі результати стануть для вас реальними вже в процесі проходження Курсу:

 • Гроші легко почнуть надходити в ваше життя
 • Ви сформуєте нове (фінансове) бачення і зможете набагато простіше та легше заробляти гроші у більшій кількості
 • Гроші почнуть надходити до вас з відомих та невідомих джерел
 • Ви будете чітко знати, що робити в разі появи непередбачуваної ситуації у фінансовій сфері
 • Почнете бачити більше фінансових можливостей довкола та використовувати їх
 • Ви розвинете фінансову обізнаність - будете витрачати більш розумно та заробляти більше
 • Почнете зовсім інакше ставитись до грошей, способів їх отримання та використання
 • Станете більш впевнені в собі та підвищите рівень власних амбіцій

Деякі результати, ви отримаєте не одразу, а протягом певного часу, завдяки вашому новому баченню та новим, ефективним діям, коли ваш дохід почне поступово та передбачувано збільшуватись:

 • Ваш дохід може збільшитись в 1,5-3 рази в найближчі місяці
 • Вас можуть «підвищити» на роботі зі збільшенням заробітної плати
 • Ви піднімете свій рівень життя та своєї сім’ї
 • Стосунки стануть більш гармонійними, глибокими та інтимними
 • Ви почнете відчувати відчуття стабільності та впевненості в майбутньому
 • Будете отримувати більше радості та задоволення від життя
 • Отримаєте відчуття більшої свободи та незалежності
 • Наблизитесь до своїх мрій, таких, як власний будинок, квартира, автомобіль, мандрівка тощо.

Кілька відгуків з мого колишнього життя (російською мовою та від клієнтів з рф). З початком війни, з моральних, етичних, патріотичних, та просто - людських причин, я свідомо прийняв рішення перейти у своїй професійні діяльності на використання, виключно, української мови - раніше це була російська, та призупинити надання своїх послуг та продаж своїх продуктів клієнтам з рф, повністю відмовився від російських сервісів для ведення бізнесу).

А ось і свіженьки відгуки випускників Курсу "Заможні українці"

Олена

"Я поступово переходжу на нове фінансове мислення, звільняюсь від старих обмежуючих переконань, щодня приділяю увагу своїй фінансовій сфері. Мені підвищили зарплату, виплатили матеріальну допомогу, постійно знаходжу гроші, мене пригощають, дарують подарунки". 

Ганна

"Перед початком курсу моє фінансове становище було просто жахливе і я не бачила виходу з цієї ситуації ... Роботи взагалі не було ніякої, в усьому житті панував відчай та безвихідь. Тому я і вирішила звернутись по допомогу і обрала цей курс. Кожне заняття придавало мені сил і впевненості, з'явилось розуміння, що і як робити.

Поступово моє життя стало налагоджуватись - спочатку мені почали віддавати заборгованість з попередньої роботи, потім з'явилась пропозиція на роботу ...Через 30 хвилин після співбесіди мені повідомили, що мене беруть на роботу. З 08.12.22 мене офіційно оформили на роботу, дали хорошу зарплату і направили на навчання..." 

Вам не варто купувати цей Курс!

 

Якщо ви не готові працювати над собою. Курс практичний - тут багато завдань, котрі потрібно виконувати та інструментів, які потрібно втілювати в життя. Якщо ви думаєте, що ви просто купите курс і ваше життя одразу зміниться - не витрачайте свій час. Якщо ви хочете просто вивчити матеріал - не записуйтесь! Я створюю простір для ваших позитивних перетворень та вкладаюсь в це, на повну, такий підхід ви не отримаєте більше ніде. Але те, які ви отримаєте результати, та в які терміни, залежить також і від вас!

Якщо ви самі знаєте, як краще. Якщо ви купуєте участь в Курсі, ви автоматично приймаєте мою компетентність в цьому питанні. Якщо ви вважаєте, що у мене не достатньо досвіду та компетенцій, щоб давати вам рекомендації, якщо ви самі краще знаєте, які потрібно виконувати вправи та завдання та як їх виконувати - не купуйте цей Курс! краще пошукайте інший тренінг - де можна виконувати вправи та, як вам хочеться або зовсім нічого не робити. Ті учасники, які виконують рекомендації та завдання - отримують результат. Хто займається самодіяльністю - не отримують нічого. Я можу бути суворим тренером - виписати пілюлю чи зробити взбучку - якщо бачу, що ви «шлангуєте» чи саботуєте процес. Можу бути добрим тренером - сказати добре слово, похвалити, якщо бачу, що ви стараєтесь і працюєте. Я тут для тих, хто хоче отримати результат та готовий для цього викладатись на повну!

Якщо ви хочете легких та швидких результатів! Тут немає ніякої магії, я не обіцяю вам збільшення доходу в 10 разів за місяць! Не потрібно створювати ілюзій. Для отримання стійких результатів потрібен час. Деякі учні, завдяки цим знанням, збільшували свій дохід у 2 рази за кілька місяців, деякі - у 8 разів за пів року. Я сам збільшував власний дохід у 7,5 раза за 1,5 року. Чи вийде у вас так само? Я не знаю. Як не крути - все залежить від вас. Якщо ви очікуєте, що ваше життя, легко та без особливих зусиль, з вашого боку, за тиждень чи місяць суттєво зміниться - не купуйте Курс! Продовжуйте шукати «магічні техніки» та «чарівні засоби»

Якщо ви не готові змінювати власне життя. Я чудово розумію, що зона комфорту - це безпечне, тепленьке та насиджене місце, яке не хочеться залишати. Навіть, заради якихось там - великих грошей. Інший рівень життя - це незвідане, невідоме та лячне. Необхідно буде стикнутися зі своїми страхами, «тарганами», потрібно буде змінюватись, змінювати своє бачення, своє сприйняття, свою картину світу. Потрібно буде збирати її на новому рівні. Мозок буде чинити опір, часом буде складно, навіть, боляче. Якщо ви не готові, може краще вам залишитись там, де ви є?

Ви дійсно готові до змін?

 

Ви дійсно хочете збільшити свій дохід в кілька разів та перейти на новий рівень життя? Якщо впевнені, що так - ми можемо зробити це разом!

Більшість людей, тільки думають, що вони хочуть, але коли справа доходить до конкретних дій … з’являються такі думки:

 • «Я справді хочу, але … зараз немає часу!» (зайнятий на роботі, треба копати картоплю, море справ, зараз війна і мені не до того…)
 • «Я вже стільки всього пробував! Може для мене це не працює!»
 • «Може мені потрібно все залишити так, як є. Не копати, та не занурюватись в цю тему, марно витрачаючи час. Може мені не дано заробляти багато?!»
 • «Зараз дуже важко буде щось змінити (війна, у людей немає грошей, всі ніши зайняті, ринок захопили корпорації та глобалісти)»
 • «От якби раніше, років 3-5-7-10 назад!»
 • «Якби я був/була молодше … »
 • «Що зробиш, всі так живуть…»
 • «Вам добре казати, ви …., а я ….От якби ….»

Звичайно, поки все, ніби, стабільно та більш-менш задовільно …Та чи буде так завжди?
Може відбутись все, що завгодно! (Останні події тому підтвердження)

Втрата роботи. Як це було у мене, коли з початком війни я тратив 90% своїх клієнтів, сервіси для ведення бізнесу, а мої доходи впали до нуля. Це відбулося тому, що моя діяльність була пов’язана з клієнтами із росії. З моральних, етичних, патріотичних, та просто - людських причин, я свідомо прийняв рішення перейти у своїй професійні діяльності на використання, виключно, української мови (раніше це була російська). Я зупив надання своїх послуг та продаж продуктів клієнтам з рф, плюс повністю відмовився від російських сервісів для ведення бізнесу. Мені знадобилось 4 місяці для того, налаштувати з нуля свою діяльність, щоб вийти на попередні показники доходу, враховуючи нові реалії. Я вважаю, що це відбулося досить швидко та завдяки підходам та інструментам, які є в Курсі «Заможні Українці»

Економічна криза буде тільки поглиблюватись. Вже зараз, ви можете відчувати її наслідки на собі - знецінення гривні, зростання курсу валют, як наслідок - подорожчання абсолютно всіх товарів та послуг, загалом - подорожчання вартості життя, та зниження купівельної спроможності наявних грошей. Це тільки початок. Ті люди, які звикли сидіти на «попі» рівно, у своїй зоні комфорту, опиняться в дуже скрутній ситуації з нерозумінням, що взагалі робити. Ті, хто буде мати налаштовану навичку змінювати власне життя, хто буде вміти створювати нове бачення, та вміти виводити себе на новий рівень - швидко адаптуються до нових умов та залишаться в плюсі.

Борги. В сучасних умовах, з легкістю, можна потрапити у пастку кредитів та боргів. В теперішніх умовах це дуже актуально. Щоб це зробити, не потрібно мати талант. А от вибратись з боргів потрібно вміти.

Система, яку ви отримаєте в Курсі «Заможні Українці» - це не тільки про перетворення в фінансовій сфері, це про саморозвиток, взагалі. Коли ви отримаєте ці знання та один раз пройдете такий шлях, за цим алгоритмом ви зможете розвиватись в будь-якій сфері.

Якщо не вирішувати це питання зараз

 

 1. Постійно буде настача грошей та страх за майбутнє. Неможливо буде реалізувати ваші фінансові цілі.
 2. Стосунки в сім’ї зіпсовані. Постійні чвари та конфлікти на грунті нестачі грошей.
 3. Погіршення стану здоров’я. Банально, за браком часу, тому що заняття не улюбленою справою, забирає купу енергії, немає бажання цим займатись та вчасно все регулювати.
 4. Постійна знервованість та невдоволення, впливає на зменшення опірності організму - порушується робота імунітету, загострюються хронічні захворювання тощо.
 5. Втрачається багато часу на те, що не подобається, мало часу на те, що справді важливе та цінне
 6. Життя проходить, а мрії так і не здійснюються
 7. Низький рівень енергії, життя не радує, росте невдоволеність собою

Якщо розв'язати це питання

 

 1. Гроші будуть завжди, разом з впевненістю в завтрашньому дні. Бажання будуть реалізуватись швидко. Легко буде реалізувати фінансові цілі - купити автомобіль, квартиру, будинок.
 2. Стосунки в сім’ї будуть гармонійними та теплими. Кожен буде отримувати бажане. Високий рівень комфорту. Розвиток.
 3. Міцне здоров’я. Завжди є час, щоб займатися своїм тілом. Гарний настрій, міцні нерви, стан спокою та рівноваги. Улюблена справа, розумне розподілення ресурсів та часу.
 4. Достатньо часу для самого себе та своїх близьких, для того, що, по справжньому, важливе та цінне.
 5. Реалізація свого потенціалу. Задоволення собою та життям.
 6. Високий рівень енергії.
 7. Висока результативність та реалізація цілей.

Хочете залишити все, як є? Чи бажаєте вийти на новий фінансовий рівень та втілити свої мрії в життя?

Приймати рішення вам!

 

Як буде проходити Курс

 

Навчання відбувається на цьому сайті в закритому розділі.

Курс складається з 51 уроку. Кожен урок - це 2-3 сторінки тексту. В деяких уроках присутні відео та аудіо матеріали.

Після оплати, ви отримуєте доступ до 1-го уроку. Вивчаєте матеріали уроку, виконуєте практичні завдання та відправляєте їх на перевірку.

Я перевіряю, якщо все добре - відкриваю вам доступ до наступного уроку. Якщо потрібно внести корективи - даю підтримку, підказую, що потрібно виправити. І так далі.

Оптимальний термін на освоєння уроку: 1-2 дні. Це комфортний ритм для максимальної ефективності. Зможете проходити швидше - відмінно.

Час, який потрібно виділити для пропрацювання уроку: 30-60 хвилин в день, для того, щоб ознайомитись з матеріалами та виконати завдання.

Звичайно, я відповідаю на всі питання, які можуть виникнути у вас під час проходження Курсу.

Мою підтримку та відповіді на питання - ви отримуєте назавжди!

Навіть, через рік чи два, після проходження навчання, можете написати мені питання - я дам вам відповідь!

Вартість

Фактично, за Курс "Заможні українці" можна ставити цінник від 4000 грн, враховуючи те, які результати отримують учасники, та ту цінність, яку Курс вміщує в себе - адже у створення цього продукту я вклав 20 років власного життя та понад 20 тисяч доларів, які інвестував у власне навчання за цей час, щоб отримати знання, якими ділюся в цьому Курсі.

Враховуючи ситуацію в країні, важливість, актуальність та необхідність цих знань для всіх українців, поки, я ставлю на цей Курс найнижчу ціну, яку підійнялась рука поставити.

Наразі, вартість курсу "Заможні українці" складає:

 • 1 грн - перші 5 днів навчання (щоб ви мали змогу переконатись у якості продукту та прийняли зважене рішення про рух вперед)
 • Далі - 150 грн на тиждень

Ви можете пройти курс за 1 тиждень, або за 1 місяць - все вирішує ваша готовність працювати над своєю фінансовою ситуацією та здатність швидко проходити кожен з запропонованих уроків.

Найнижча ціна діє саме зараз. Надалі ціну буде збільшено.

Оплата здійснюється тільки карткою будь-якого банку, на цьому сайті (натисніть будь-яку бузкову кнопку на цій сторінці, щоб перейти до оплати)

Курс не можна оплатити переказом з картки на картку чи готівкою. На це є три причини.

Перша. Кожна ваша оплата фіскалізується, тобто фіксується податковою (я працюю офіційно, як підприємець та плачу податки - підтримую економіку України)

Друга. Оплата відбувається за принципом підписки. Поки ви навчаєтесь - проходите заняття Курсу, з вашої карти, автоматично, списується вказана сума, кожні 7 днів.

На ці 7 днів вам буде відкриватись доступ до уроків, які пройшли та буде проходити.

Ви можете скасувати підписку самі, у будь-який момент, натисканням однієї кнопки (як це зробити показано в 1-му уроці Курсу "Заможні українці"), або - з моєю допомогою, якщо самі не справитесь.

Разом зі скасуванням підписки закривається доступ до усіх уроків Курсу.

100% гарантія задоволення результатом.

 

Гарантія дуже проста. Якщо вам не сподобається вміст чи форма контенту, його якість, спосіб подачі, робота сайту, зручність тощо. Ви отримаєте повне повернення ваших коштів, будь-яким зручним для вас способом. Гарантія триває 14 днів після оплати - цілком достатньо, щоб скласти своє враження та прийняти остаточне рішення - йдете ви далі чи ні.

Ви абсолютно нічим не ризикуєте.

Що відбувається після оплати

 

Одразу після оплати вас автоматично буде зареєстровано та авторизовано на сайті. Ви зможете перейти до уроків.

До уроків можна перейти з головної сторінки сайту, або з Каталогу продуктів - Курс «Заможні Українці» - Перейти до уроків (зелена кнопка)

Ваш логін та пароль, для входу на сайт, приходять в листі на вказану електронну скриньку - перевіряйте папки спам, а також реклама (промоакції).

Лист від адресата

P.S. Ніколи не буде кращого моменту - Дійте саме зараз! Тисніть кнопку «Купити Курс» - чекаю вас в першому уроці!


Перейти до матеріалів (якщо оплата зроблена)