Чому Сергій Бугаєнко – Академія Цілісного Розвитку Людини
Академія Цілісного Розвитку Людини

Чому Сергій Бугаєнко

Вітаю, мене звати Сергій Бугаєнко.

Починаючи з 2003 року я допомагаю людям налаштовувати їх мозок для того, щоб вони могли досягати результатів – зцілювати тіло, відновлювати зір, більше заробляти, покращувати стосунки, усвідомлювати свою унікальність та розкривати свій дар, реалізовувати себе як особистість, ставати щасливішою людиною

Дякуючи надзвичайним учителям, з якими мені пощастило зустрітись та попрацювати, я зумів  позитивно вплинути на хід свого життя. Ця співпраця дозволила мені налаштувати свій мозок та отримати приголомшливі (на мою думку) результати. Деякими з них можу поділитись з вами.

Стосунки. Два рази ми з дружиною думали над тим, щоб розлучитись. Одного разу навіть подавали документи в РАЦС, які через місяць забрали назад. Мені вдалося зберегти нашу сім’ю й зараз ми увійшли у такий етап стосунків, коли насолоджуємось спільним життям – без образ, претензій, звинувачень, болю та страждань, але з ніжністю, увагою, з задоволенням даруємо один одному радість в кожному дні.

Здоров’я. У 2014 році у мене виявили злоякісну пухлину. Це було найважче випробування у моєму житті, але дякуючи Богу, своїм рідним, своїм учителям, я пройшов цей етап й вийшов з нього переможцем.

Гроші. Ще одним випробуванням було потрапляння у пастку валютного кредиту якраз перед кризою 2008 року, коли долар почав стрімко зростати у ціні й потрібно було віддавати у 2-3-5 разів більше, ніж було взято. Було неймовірно важко, але цей етап також позаду. Наразі всі борги погашені.

Реалізація мрій. У 2020 році ми переїхали у свій будинок. 9 років будівництво майже не рухалось, але завдяки роботі з наставниками за 3 роки, починаючи з 2017 року ми зробили стільки, скільки не було зроблено за попередні 9 років й зараз живемо у будинку нашої мрії.

Бізнес / своя справа / робота. Після початку повномасштабного вторгнення я втратив увесь свій бізнес, який вів з 2011 року. Я втратив понад 90% всіх своїх клієнтів, сервіси для ведення бізнесу, а мої прибутки впали до нуля.

Одна з причин цього в тому, що моя діяльність була пов’язана з клієнтами із росії.

З моральних, етичних, патріотичних, та просто – людських причин, я свідомо прийняв рішення перейти у своїй професійні діяльності на використання, виключно, української мови (раніше це була російська)

Я призупинив надання своїх послуг та продаж продуктів клієнтам з рф, плюс повністю відмовився від російських сервісів для ведення бізнесу.

Мені знадобилось 6 місяців для того, щоб налаштувати з нуля свою діяльність та вийти на попередні показники доходу, враховуючи стан війни.

Хто я?

 • Майстер налаштування мозку
 • Лікар за освітою (Дніпропетровська Медакадемія) 1998-2004
 • Хелс коуч – тренер за системою Норбекова з 2003 року
 • Лайф коуч – Школа коучінга Миколи Латанського 2011 р.
 • Засновник “Клубу відмінного Зору” з 2011 року
 • Письменник – написав 3 книжки «Матриця. Система відновлення зору», «Сідає зір. Як виправити ситуацію за тиждень», «Неуспіх. Як усунути три причини життєвої імпотенції»
 • Автор десятків тренінгів, в яких взяли участь близько 50.000 учасників з 35 країн світу.
  Тренінг зору №1. Зцілення тіла. Супер.Зір. Сила Змінити Все. Майстерня Благополуччя. Матриця Зору. Імпульс успіху. Майстер Здоров’я. Гроші – Новий рівень. Творець Своїх Мрій. Активація Життя. Струнка фігура. Заможні українці та інші.
 • Автор колоди метафоричних «Карт Успіху»
 • Маю випускників авторської школи коучінгу за методом «Карти успіху»
 • Маю випускників авторської Школи ТОПів (Тренерів Оздоровчих Програм)
 • Чоловік надзвичайної та дивовижної жінки
 • Тато 2-х чудових дітей
 • Засновник “Магазину Налаштувань Мозку”

Власні досягнення:

 1. Допомагаю людям, як лікар, хелс-коуч, тренер та майстер налаштування мозку вже понад 20 років
 2. Сам вивчаю та застосовую на практиці підходи для трансформації особистості
 3. За цей час я став ініціатором та автором багатьох важливих змін, які відбулися в моєму особистому житті
 4. Зберіг нашу сім’ю від руйнування.
 5. Переміг онкологію (у 2014)
 6. Повернув борги та звільнився від кредитного рабства
 7. Після руйнування власної справи почав свою діяльність з нуля
 8. Перевіз родину у будинок нашої мрії

Я безмежно вдячний, що у свій час став готовий до того, щоб такі учителі увійшли у моє життя:

 • Мирзакарим Норбеков – автор системи самовідновлення людини, автор багатьох книжок бестселерів: серії книжок «Опыт дурака», «Миллион халявных решений» й т.д.
 • Роман Борсук – перший директор методу Сільва в Україні, автор книжок, які виходили у видавництві «Пітер» та Попурі, дослідник української історії,
 • Сергій Розвадовський – український Кіосакі, бізнес-тренер, засновник приватного пенсійного фонду, автор книжок «Гроші», «Свобода від боргів»
 • Микола Латанський – учень Джека Кенфілда, мотиваційний спікер та коуч, автор багатьох книжок та тренінгів
 • Андрій Парабеллум – один з піонерів інфобізнесу на теренах країн СНД. Автор близько 50-ти книжок й біля тисячі тренінгів на тему упаковування й продажу власної експертності, створення тренінгів, копірайтингу, менеджменту тощо

Знання, які передали мені мої наставники та вчителі допомогли мені правильно налаштувати свій мозок та змінити моє життя. Моє призначення передавати ці знання далі тим, хто бажає змінити власне життя.

Мій досвід роботи над налаштуванням свого мозку, мій досвід допомоги моїм клієнтам, власні відкриття та напрацювання – це те, чим я ділюсь в матеріалах «Магазину Налаштувань Мозку»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналізу подій на сайті. Продовжуючи перегляд сайту, ви приймаєте умови використання