Кризи, конфлікти, сварки, з’ясування стосунків, претензії та образи, звинувачення та прискіпування. Постійне невдоволення поведінкою близьких людей, їх вчинками. Марні спроби проконтролювати всіх та все.

Безсилля та вигорання, як результат того, що нікого не вдається змінити. Біль та розчарування у людях та їх виборі – у партнері, у дітях, у батьках, в колегах, клієнтах, в собі. Смуток від того, що реальність не відповідає нашим очікуванням та фантазіям (ілюзіям та ідеалізаціям).

Відчуття самотності та покинутості – адже ніхто вас не розуміє та не любить.

Підозрілість до людей. Ревність та заздрість до успіху інших. Зверхність та пиха стосовно тих, хто відрізняється від вас.

Сезонні загострення та циклічна зміна полярних станів:

  • То праведний гнів, відчуття власної правди та бажання карати.
  • То прагнення спасати всіх знедолених, скривджених, стражденних, навіть коштом нехтування бажань, потреб власних та родинних.
  • То відчуття себе жертвою обставин, кривдників та негідників.

Життя ніби за сценарієм мильної опери чи сумної мелодрами з непередбачуваними та драматичними поворотами сюжету.

Біль та смуток від втрати близьких людей. Втрата змісту життя. Відсутність радості та блиску в очах.

Це далеко не всі ситуації, які насправді доволі поширені у суспільстві та не є чимось унікальним та неординарним.

Якщо ви вже змучились від цих емоційних гойдалок та хочете й готові звільнити своє життя для іншого, курс зможе вам в цьому допомогти.

Ще один результат, який ви отримаєте завдяки програмам «Академії – HHDA» – це вихід з криз

  • Зрозумієте краще себе та процеси, які відбуваються у вашому житті
  • Здобудете силу прийняти те, що відбувається у вашому житті
  • Станете спроможними змінити те, що ви можете змінити, на краще
  • Зробите наявні стосунки теплішими, взаємними, щирими, наповненими взаєморозумінням, теплотою, турботою та любов’ю.
  • Ваш партнер буде розділяти та підтримувати ваше прагнення розвитку й сам буде прагнути розвиватись та ставати краще.
  • Відновитесь після розлучення чи втрати близьких людей
  • Зможете знайти партнера, про якого ви мрієте

На жаль культурі створення та побудові стосунків не вчать у садочку, школі чи інституті. Людина сама вчиться будувати стосунки впродовж всього свого життя. В першу чергу, шляхом копіювання поведінки найближчих та значущих людей та втілення цих моделей вже у своєму житті.

Щастя тим дітям, які жили в сім’ях де поважають старших, де мама любить тата, а тато любить та дбає про маму.

Тим дітям в сім’ях яких, були конфлікти, агресія, насильство, зради, інтриги, ігнорування та виключення з сімейної системи її учасників – доведеться провести набагато більше «внутрішньої роботи» для того, щоб зупини передачу деструктивних моделей поведінки по роду та передати далі, своїм нащадкам зовсім інші навички – не засуджувати, а пробачати, не відштовхувати, а приймати, не закриватись від усього світу й накопичувати злість та ненависть, а вчитись відкриватись, комунікувати та говорити про свої почуття тощо.

Буває дивно спостерігати за парами довкола у яких все легко виходить, які живуть у мирі та любові, у яких немає драматичних історій з класичними архетипами жертви, переслідувача та рятівника. Іноді виникає відчуття, що тільки у тебе така важка доля, купа тарганів та проблем, а всі інші живуть щасливим життям й не «паряться» ніякими внутрішніми роботами та особистісним розвитком.

В цьому є певна правда, але вона не на всі 100% відповідає дійсності.

По-перше, те, що ми бачимо, коли дивимось на інших людей – це тільки зовнішній бік медалі. Певна картинка, яку вони транслюють у світ, чи яку ми хочемо бачити. Яка там у них там насправді ситуація – ми навряд чи здогадуємось, чи здатні збагнути.

Є ще зворотний бік медалі – те, що знаходиться за межами нашого сприйняття й уявлення. Точно можу сказати наступне – якщо ви бачите справді гармонійну пару, у якої все добре, будьте впевнені – вони пройшли через складні випробування й у їхньому житті було все те, що притаманне будь-яким стосункам.

Конфлікти, образи, біль, розчарування, спокуси, обман, зради, не простий вибір, важка праця над собою, постійна праця над стосунками – це те, що, як правило, не помітно з боку.

Так чи інакше, якщо ви прагнете змін у своєму житті, якщо для вас важливо зцілити свої стосунки, вам нікуди не дітись від «внутрішньої роботи», від роботи над собою.

Пізнати себе, свої прояви, свої емоції та почуття, свої свідомі та несвідомі реакції, звички, думки, своє розуміння себе, інших людей, світу.

Щоб прийти до бажаних результатів у своєму житті, спочатку потрібно буде вийти з ролі жертви обставин, де ви тільки заручник обставин, ситуацій, подій та поведінки й рішень інших людей.

Наступний крок – це стати спостерігачем, почати бачити все те, що відбувається у вас всередині. Навчитись помічати свої прояви, ідентифікувати їх, розуміти та бачити причини та наслідки.

Якщо ви наполегливо будете рухатись в цьому напрямку, ваша внутрішня сила буде зростати й ви зможете піднятись на вищий щабель й зможете почати керувати своїми проявами – станете управителем власними станами, а, відповідно, своїм власним життям – тобто, результатами, які ви створюєте.

Інструменти, техніки, практики, підходи, з якими ви отримаєте в програмах Академії, почнете практикувати в кожному дні, відточуючи свою майстерність в їх застосуванні, дадуть вам змогу вийти й на вищу щабель управління собою та власним життям – на рівень Творця власної реальності, що дасть вам змогу не просто досконало реагувати на те, що відбувається, але й передбачати можливі події та бути готовим до будь-яких сценаріїв розвитку ситуації, з можливістю вибрати саме той шлях, який є для вас оптимальним та прийнятним.

Зцілення стосунків – починається зі зцілення стосунків з самим собою.

Низька самооцінка, не любов до себе, порівняння себе з іншими, заздрість успіхам друзів та близьких, розчарування у собі, зневіра у власні сили та здібності, засудження себе за свою недосконалість, пошук в собі вад та неповноцінностей, відчуття себе невдахою, лузером, нікчемністю, постійне невдоволення своїм зовнішнім виглядом, формами, частинами тіла, поведінкою, звичками, навичками, знаннями тощо.

Коли ми невдоволені собою, це невдоволення швидко перескакує на стосунки з іншими людьми й руйнуються стосунки з партнером, не здоровими стають стосунки з дітьми, з батьками, колегами й т.д.

Два рази ми з дружиною думали над тим, щоб розлучитись. Одного разу навіть подавали документи в РАЦС, які через місяць забрали назад. Нам вдалося зберегти нашу сім’ю й зараз ми увійшли у такий етап стосунків, коли насолоджуємось спільним життям – без образ, претензій, звинувачень, болю та страждань, але з ніжністю, увагою, з задоволенням даруємо один одному радість у кожному дні.

Стосунки – це прекрасна школа роботи над самим собою для розвитку та вдосконалення своїх здібностей працювати зі своїми емоціями та почуттями (ДУШЕЮ), своїм РОЗУМОМ, своїм ДУХОМ та ТІЛОМ, щоб повернути собі стан цілісності.

Програми «Академії – HHDA» допоможуть вам у цьому.