Ще один результат, який ви отримаєте завдяки програмам “Академії – HHDA” – це покращення стану вашого здоров’я

  • Позбудетесь болю, дискомфорту, напруження та неприємних відчуттів у тілі, симптомів та синдромів, які заважають вам насолоджуватись життям на повну.
  • Зцілитесь від хронічних захворювань, навіть від таких в яких ви знаходились десятиліттями.
  • Покращите чи повністю відновите свій зір.

Для досягнення найкращого результату у зціленні тіла ми будемо використовувати:

Знання сучасної медицини, психології та психофізіології, знання та підходи давньосхідних цілителів, спеціальні фізичні вправи, акупунктура, програмування підсвідомості, методи контролю та управління емоціями, сучасного коучингу.

Синтезувати всі ці знання в одну програму мені допомогла Вища та середня медична освіта, додаткове навчання в Інститут Самовідновлення Людини (за системою Норбекова), Школа коучингу Миколи Латанського, Школа медитацій за методом Сільви Романа Борсука, Школа управління емоціями за методом EFT Катерини Кальченко, авторські розробки – ОЕФ Метод роботи з підсвідомістю для відновлення механізму саморегуляції організму

Мій багаторічний досвід та практику

20 років практики (з 2003 року). Працював як лікар, тренер по системі Норбекова, коуча, психолога, педагога. Вік аудиторії – від 6 до 85 років. За цей час я провів 119 очних тренінгів, понад 1000 особистих консультацій та коуч-сесій, 1500 онлайн занять. Написав 3 книги – “Сідає Зір? Як виправити ситуацію за тиждень”, “Матриця Зоркості. Система Відновлення Зору”, “NOSUCCESS. Неуспіх – як усунути три причини життєвої імпотенції”, безліч статей, відео. Брав участь у міжнародних конференціях, фестивалях як онлайн, так і офлайн. Виступав на телебаченні, радіо.

Особисті результати з покращення здоров’я:

Завдяки тим знанням, якими я поділюсь з вами у програмах “Академії – HHDA” я зміг відновити зір, прибрав себорейний дерматит та артеріальну гіпертензію (1 ст.) (2002 р.). У 2014 році у мене виявили злоякісну пухлину. Це було найважче випробування у моєму житті, але дякуючи Богу, своїм рідним, своїм учителям, я пройшов цей етап й вийшов з нього переможцем.

Якщо це зміг хтось – зможе й інший!